
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Transistor Type: | NPN |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50V |
| Frequency - Transition: | 1GHz ~ 1.4GHz |
| Noise Figure (dB Typ @ f): | - |
| Gain: | 7dB ~ 7.5dB |
| Power - Max: | 19W |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | - |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 1A |
| Operating Temperature: | 200°C (TJ) |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Package / Case: | 55LV |
| Supplier Device Package: | 55LV |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 1014-6A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RF TRANS NPN 55V 30MHZ M174
RF TRANS NPN 12V 7GHZ SOT23-3
RF TRANS NPN 55V 1.215GHZ M214
SFERNICE THIN FILMS
RES 845 OHM 0.1% 1/8W 1206
STD05W-0
RF TRANS NPN 50V 1.4GHZ 55LV