OD4015-12LS02A
Manufacturer
Orion Fans
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
OD4015-12LS02A PDF
Type Description
Series:OD4015
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 40mm L x 40mm H
Width:15.00mm