DLW21SN181XQ2L
Manufacturer
TOKO / Murata
VIGOR # :
Description
CMC 240MA 2LN 180 OHM SMD
Catalog
Common Mode Chokes
DataSheet
DLW21SN181XQ2L PDF
Type Description
Series:DLW21
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Filter Type:Signal Line
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:180 Ohms @ 100 MHz
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):240mA
DC Resistance (DCR) (Max):390mOhm
Voltage Rating - DC:20V
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Approval Agency:-
Features:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Height (Max):0.055" (1.40mm)