
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CM04 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Filter Type: | Power, Signal Line |
| Number of Lines: | 3 |
| Impedance @ Frequency: | 1 kOhms @ 200 MHz |
| Inductance @ Frequency: | - |
| Frequency Coupled to Inductance @ Frequency: | - |
| Current Rating (Max): | 500mA |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 200mOhm |
| Voltage Rating - DC: | 50V |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 105°C |
| Ratings: | - |
| Approval Agency: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.209" L x 0.354" W (5.30mm x 9.00mm) |
| Height (Max): | 0.110" (2.80mm) |
| Package / Case: | 6-SMD, Gull Wing |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CM04RC08T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CMC 500MA 8LN 100 OHM SMD
COMMON MODE CHOKE 3A 2LN TH
COMMON MODE CHOKE 1.3A 2LN TH
CERAMIC CAP AEC-Q200
CAP CER 68PF 50V C0G/NP0 0603
CMC 500MA 3LN 1 KOHM SMD
24-FIBER OM3 HD FLEX INDOOR SMAL