FN3287-125-35-C33-R65
Manufacturer
Schaffner EMC, Inc.
VIGOR # :
Description
LINE FILTER SLIM 125A STB
Catalog
Power Line Filter Modules
DataSheet
FN3287-125-35-C33-R65 PDF
Type Description
Series:*
Package:Box
Part Status:Active
Filter Type:Three Phase (Delta)
Configuration:Two Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:530V, 305V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):305 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):530 V
Current:125 A
Frequency - Operating:DC ~ 60Hz
Applications:Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency:-
Operating Temperature:-40°C ~ 100°C