
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQW15 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 47 nH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 210 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.08Ohm Max |
| Q @ Freq: | 25 @ 200MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 2.9GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 | ||
| 30000 | ||
| 50000 | ||
| 100000 |
Current price of LQW15AN47NJ00D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 27UH 115MA 6.3 OHM SMD
FIXED IND 2.2UH 75MA 6.5 OHM SMD
FIXED IND 12NH 450MA 110 MOHM
FIXED IND 47NH 210MA 1.08 OHM
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS
DC DC CONVERTER 5V 1W
CONN PLUG HSNG MALE 99POS INLINE