
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SIMID |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ceramic |
| Inductance: | 12 nH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 450 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 110mOhm Max |
| Q @ Freq: | 17 @ 100MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 3.5GHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, J-Lead |
| Supplier Device Package: | 1210 (3225 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.083" (2.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 6000 |
Current price of B82422T3120J000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 6.8UH 1.2A 180 MOHM
FIXED IND 150UH 198MA 5.1 OHM
FIXED INUCTOR 3.3UH 27.6MOHM SMD
FIXED IND 12NH 450MA 110 MOHM
DC DC CONVERTER 12V 15W
SMR3P 1K000 TCR0.2 0.01% S B
TAPE REFLECTIVE RED 3/16"X 50YDS