
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VLF-M-CA |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 22 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 670 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 540mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 710mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 | ||
| 3000 | ||
| 5000 | ||
| 10000 |
Current price of VLF403212MT-220M-CA is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 22UH 540MA 480 MOHM
FIXED IND 620NH 290MA 1.75 OHM
FIXED IND 10UH 1.8A 120 MOHM SMD
FIXED IND 22UH 670MA 710 MOHM
DYNAMIXEL PH54-100-S500-R SERVO
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
SOLDER FLUX-CORED/48 .062" 4 LB