
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CM322522 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 1.5 µH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 210 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 750mOhm Max |
| Q @ Freq: | 30 @ 7.96MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 90MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 7.96 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.087" (2.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 |
Current price of CM322522-1R5JL is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 15UH 430MA 600 MOHM
FIXED IND 6UH 6A 16.5 MOHM SMD
FIXED IND 330NH 180MA 2.2 OHM
FIXED IND 7.5NH 140MA 1.7 OHM
FIXED IND 1.5UH 210MA 750MOHM SM
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
SWITCH ROTARY 4POS 1A 115V