
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | N |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 15 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 430 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 600mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 | ||
| 4000 | ||
| 6000 | ||
| 10000 |
Current price of ELC-3GN150M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 6UH 6A 16.5 MOHM SMD
FIXED IND 330NH 180MA 2.2 OHM
FIXED IND 4.6NH 360MA 390 MOHM
RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4
FIXED IND 15UH 430MA 600 MOHM
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY