
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PM4341.XXXNLT |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 750 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 14.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | 24.5A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 6.6mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.299" L x 0.272" W (7.60mm x 6.90mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of PM4341.751NLT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 4.7UH 336MA 620 MOHM
FIXED IND 8.2UH 5.3A 23 MOHM
FIXED IND 0.6NH 600MA 100 MOHM
FIXED IND 15UH 2.2A 56.6 MOHM
FIXED IND 750NH 14.5A 6.6 MOHM
CONTACT SOCKET 14-16AWG CRIMP
CONN RCPT FMALE 4P GOLD SLDR CUP