
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASPI-1306T |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 470 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 820 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 1.4A |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 850mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 3MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.280" (7.11mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 | ||
| 5000 | ||
| 12500 |
Current price of ASPI-1306T-471M-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 33UH 270MA 1.2 OHM SMD
FIXED IND 22UH 870MA 390 MOHM
FIXED IND 1UH 7.9A 10MOHM SMD
FIXED IND 470UH 820MA 850 MOHM
XTAL OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
THERMAL CONDUCTOR Q-BRIDGE
CONN HEADER VERT 2POS 7.92MM