
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PA4322 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 22 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 640 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 540mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 145mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard, Corner Terminals |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.201" L x 0.201" W (5.10mm x 5.10mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.122" (3.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 | ||
| 4000 | ||
| 6000 | ||
| 10000 |
Current price of PA4322.223NLT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 11NH 450MA 240 MOHM
FIXED IND 120NH 500MA 480 MOHM
FIXED IND 470UH 2.3A 190 MOHM TH
FIXED IND 22UH 640MA 145 MOHM
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ LVDS
POWER STRIP 42" 20A 7OUT 6'CR
DC DC CONVERTER +/-12V 3W