
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CLF |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 2.2 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 4 A |
| Current - Saturation (Isat): | 3.9A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 19.5mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.244" L x 0.232" W (6.20mm x 5.90mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.189" (4.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CLF6045T-2R2N is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 820UH 440MA 1.14 OHM
FIXED IND 82UH 700MA 600 MOHM
FIXED IND 12NH 270MA 340MOHM SMD
FIXED IND 2.2UH 4A 19.5 MOHM SMD