
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | BC |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 12 µH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 650 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 550mOhm Max |
| Q @ Freq: | 70 @ 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 30MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 2.52 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of B78148S1123J000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 15UH 650MA 310 MOHM
FIXED IND 1.2UH 730MA 420 MOHM
FIXED IND 680UH 610MA 1.078 OHM
XTAL OSC TCXO 122.8800MHZ LVCMOS
FIXED IND 12UH 650MA 550 MOHM TH
CIR BRKR THERM SWITCH 2P
SLI15-48-115-STS-SC