
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4470 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | Iron |
| Inductance: | 680 µH |
| Tolerance: | ±1% |
| Current Rating (Amps): | 155 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 20Ohm Max |
| Q @ Freq: | 75 @ 500kHz |
| Frequency - Self Resonant: | 2.56MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 790 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.310" Dia x 0.910" L (7.87mm x 23.11mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 800 |
Current price of 4470-35F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.8MH 90MA 8.26 OHM TH
FIXED IND 22UH 1.61A 152 MOHM
FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD
FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
SFERNICE THIN FILMS
FIXED IND 390UH 380MA 2.73 OHM
FIXED IND 680UH 155MA 20 OHM TH