MS4800B-20-0960-15X-15R-RMX
DataSheet
MS4800B-20-0960-15X-15R-RMX PDF
Part Status:Last Time Buy
Protection:Finger/Hand
Detection Capability:20mm
Protective Height:960mm
Number of Beams:96
Beam Pitch:10mm
Operating Range:0.3m ~ 20.0m
Features:-
Ingress Protection:IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Operating Temperature:-10°C ~ 55°C