
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PurePath Digital™ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Function: | Modulator |
| Applications: | Digital Audio Interfacing |
| Number of Channels: | 8 |
| Interface: | I²C, I²S |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Specifications: | 32kHz ~ 192kHz |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 64-TQFP |
| Supplier Device Package: | 64-TQFP (10x10) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of TAS5028APAGR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 28SO
IC AUDIO SIGNAL PROCESSR 35WLCSP
IC AUDIO TONE PROCESSOR 20SOIC
DIODE GEN PURP 600V 800MA SUBSMA
IC MODULATOR 64TQFP
CBL ASSY PIGTAIL 25' UHFM UHFM
IC FPGA 832 I/O 2104FCBGA