
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Function: | Audio Tone Processor |
| Applications: | Automotive Audio, Consumer Audio |
| Number of Channels: | 2 |
| Interface: | Analog |
| Voltage - Supply: | 9V ~ 16V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Specifications: | 75dB |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Supplier Device Package: | 20-SOIC |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of LM1036MX/NOPB is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC AUDIO TONE PROCESSOR 16SO
IC AUDIO TONE PROCESSOR 44PQFP
IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 20SO
CONN RCPT 2POS
CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 2A KBPM
IC AUDIO TONE PROCESSOR 20SOIC