
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Obsolete |
| Function: | Audio Tone Processor |
| Applications: | Automotive Audio, Consumer Audio |
| Number of Channels: | 2 |
| Interface: | Analog |
| Voltage - Supply: | 9V ~ 16V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Specifications: | 75dB |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Supplier Device Package: | 20-SOIC |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of LM1036M/NOPB is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 20SO
IC LINE DRIVER 48MLPQ
IC COMPANDOR 16SOIC
CAP CER 0.22UF 63V X7R 0805
CAP CER 3000PF 50V U2J 0603
CAP CER 1206 4.7NF 250V X7R 5%
IC AUDIO TONE PROCESSOR 20SOIC