
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Automotive, AEC-Q100, SPC58 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Core Processor: | e200z4d |
| Core Size: | 32-Bit |
| Speed: | 180MHz |
| Connectivity: | CANbus, I²C, LINbus, SPI |
| Peripherals: | DMA |
| Number of I/O: | 80 |
| Program Memory Size: | 2MB (2M x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| EEPROM Size: | 64K x 8 |
| RAM Size: | 128K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 3.3V, 5V |
| Data Converters: | - |
| Oscillator Type: | Internal |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 100-TQFP Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | 100-eTQFP (14x14) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SPC584C70E3F000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MCU 32BIT 768KB FLASH 176LQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176LFBGA
FIXED IND 4.7UH 1.15A 255 MOHM
BALL KNOB 1.470 IN DIAMETER WITH
IC MCU 16BIT 32.5KB FRAM 32VQFN
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100ETQFP