
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MPC56xx Qorivva |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Core Processor: | e200z4d |
| Core Size: | 32-Bit |
| Speed: | 120MHz |
| Connectivity: | CANbus, I²C, LINbus, SCI, SPI |
| Peripherals: | DMA, POR, PWM, WDT |
| Number of I/O: | 177 |
| Program Memory Size: | 2MB (2M x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| EEPROM Size: | 64K x 8 |
| RAM Size: | 160K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 3V ~ 5.5V |
| Data Converters: | A/D 33x10b, 10x12b |
| Oscillator Type: | Internal |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 208-LQFP |
| Supplier Device Package: | 208-TQFP (28x28) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 180 |
Current price of SPC5645BK0VLT1R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 36VTLA
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144TFBGA
FIXED IND 180NH 43A 0.25 MOHM
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 208TQFP
LPC1111 - CORTEX-M0+/M0 RISC MIC
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB