
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FR MB91210 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Core Processor: | FR60Lite RISC |
| Core Size: | 32-Bit |
| Speed: | 40MHz |
| Connectivity: | CANbus, LINbus, SPI, UART/USART |
| Peripherals: | DMA, WDT |
| Number of I/O: | 118 |
| Program Memory Size: | 544KB (544K x 8) |
| Program Memory Type: | Mask ROM |
| EEPROM Size: | - |
| RAM Size: | 24K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 3V ~ 5.5V |
| Data Converters: | A/D 32x10b |
| Oscillator Type: | External |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 144-LQFP |
| Supplier Device Package: | 144-LQFP (20x20) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of MB91213APMC-GS-155E1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100PQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 44TQFP
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 38TSSOP
IC MCU 32BIT 544KB MROM 144LQFP
CBL FMALE RA TO WIRE 3POS 32.8'
MC 5P M/MFE 30M ST/90 MID
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB