71V65803S133BQ
Description
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165CABGA
DataSheet
71V65803S133BQ PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:133 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:4.2 ns
Voltage - Supply:3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)