CY7C1347G-133AXI
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
DataSheet
CY7C1347G-133AXI PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:133 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:4 ns
Voltage - Supply:3.15V ~ 3.6V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)