CY7C1347C-200AC
Description
CACHE SRAM, 128KX36, 2.5NS
DataSheet
CY7C1347C-200AC PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:2.8 ns
Voltage - Supply:3.15V ~ 3.6V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)