DLC1010CZK
Description
10.1" IPS TFT 1280X800
DataSheet
DLC1010CZK PDF
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:10.1" (256.54mm)
Viewing Area:220.56mm W x 139.20mm H