DLC0154DNNG
Description
1.54" EPD MODULE 152X152
DataSheet
DLC0154DNNG PDF
Part Status:Active
Display Type:TFT - Electronic Paper Display (EPD)
Display Mode:-
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:1.54" (39.12mm)
Viewing Area:27.51mm W x 27.51mm H