GEN4-IOD-24T
Description
DISPLAY LCD RES WIFI 2.4"
DataSheet
GEN4-IOD-24T PDF
Type Description
Series:gen4-IoD
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:2.4" (60.96mm)
Viewing Area:36.72mm W x 48.96mm H