ATM1010L19-CT
Manufacturer
TE Connectivity AMP Connectors
VIGOR # :
Description
10.1" IPS LCD 1280 X 800 W/ PCAP
DataSheet
ATM1010L19-CT PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:10.1" (256.54mm)
Viewing Area:216.95mm W x 135.60mm H