TCG084SVLQAPFA-AA20
Description
LCD TFT DISPLAY SVGA 8.4"
DataSheet
TCG084SVLQAPFA-AA20 PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:8.4" (213.36mm)
Viewing Area:170.40mm W x 127.80mm H