NHD-2.7-12864WDY3
Description
LCD OLED GRAPHIC 128 X 64 YLW
DataSheet
NHD-2.7-12864WDY3 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:2.7" (68.58mm)
Viewing Area:63.41mm W x 32.69mm H