AFY480272A0-4.3INTH-R
Description
4.3" SUNLGHT READABLE TFT RES
DataSheet
AFY480272A0-4.3INTH-R PDF
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:97.04mm W x 55.85mm H