E45RA-MW307-N
Manufacturer
Focus LCDs
VIGOR # :
Description
4.5" TFT
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
E45RA-MW307-N PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:4.5" (114.30mm)
Viewing Area:57.04mm W x 100.24mm H