ULCD-35DT-PI
Description
LCD PK 3.5" RASPB PI SHIELD&CBL
DataSheet
ULCD-35DT-PI PDF
Package:Box
Part Status:Not For New Designs
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:48.96mm W x 73.44mm H