LCM-960234GF-64FC
Manufacturer
Lumex, Inc.
VIGOR # :
Description
LCD TFT 6.4" MODULE W/NTSC DEC
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
LCM-960234GF-64FC PDF
Type Description
Series:-
Package:-
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:6.4" (162.56mm)
Viewing Area:130.60mm W x 97.30mm H