FTAS00-6.5AS-4
Description
TOUCH SCREEN, 4-WIRE, 6.5" DIAGO
DataSheet
FTAS00-6.5AS-4 PDF
Type Description
Series:FT
Package:Bulk
Part Status:Active
Length:5.43" (138.00mm)
Width:0.06" (1.40mm)
Height:4.13" (105.00mm)
Interface:4-Wire
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:6.5" (165.1mm)