TP01104A-4K
Manufacturer
NKK Switches
VIGOR # :
Description
TOUCH SCREEN, MULTI/LIGHT, 4-WIR
Catalog
Touch Screen Overlays
DataSheet
TP01104A-4K PDF
Type Description
Series:TP01
Package:Bulk
Part Status:Last Time Buy
Length:8.46" (215.00mm)
Width:0.08" (2.10mm)
Height:6.39" (162.40mm)
Interface:4-Wire
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:10.40" (264.16mm)