TP02121A-4KB
Description
TOUCH SCREEN RESIS 12.1" W/BOARD
DataSheet
TP02121A-4KB PDF
Part Status:Active
Length:9.83" (249.60mm)
Width:7.41" (188.10mm)
Height:0.083" (2.10mm)
Interface:-
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:12.1" (307.34mm)