TP02104A-4KB
Description
TOUCH SCREEN RESIS 10.4" W/BOARD
DataSheet
TP02104A-4KB PDF
Part Status:Active
Length:8.46" (215.00mm)
Width:6.39" (162.40mm)
Height:0.083" (2.10mm)
Interface:-
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:10.40" (264.16mm)