TP02106W-4KC
Description
TOUCH SCREEN RES 10.6" MULTI IC
DataSheet
TP02106W-4KC PDF
Part Status:Active
Length:9.19" (233.40mm)
Width:5.56" (141.30mm)
Height:0.083" (2.10mm)
Interface:-
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:10.6" (269.24mm)