TP01106W-4K
DataSheet
TP01106W-4K PDF
Part Status:Last Time Buy
Length:9.19" (233.40mm)
Width:0.08" (2.10mm)
Height:5.56" (141.30mm)
Interface:4-Wire
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:10.6" (269.24mm)