TP02106W-4KB
Description
TOUCH SCREEN RESIS 10.6" W/BOARD
DataSheet
TP02106W-4KB PDF
Part Status:Active
Length:9.19" (233.40mm)
Width:5.56" (141.30mm)
Height:0.083" (2.10mm)
Interface:-
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:10.6" (269.24mm)