EXC800SFJ
Description
RF ANT 800MHZ WHIP STR SFJ CONN
DataSheet
EXC800SFJ PDF
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band):800MHz