88-CBSA-3.75X5.75X0.8
Description
RF SHIELD 3.75" X 5.75" T/H
DataSheet
88-CBSA-3.75X5.75X0.8 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:5.750" (146.05mm)
Width - Overall:3.750" (95.25mm)