
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 9088 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Double Coated, Double Sided |
| Adhesive: | Acrylic, 375 |
| Backing, Carrier: | - |
| Thickness: | 0.0083" (8.3 mils, 0.211mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing, Carrier: | - |
| Width: | 4.00" (101.60mm) |
| Length: | 8.63" (219.08mm) 8 5/8" |
| Color: | Clear |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | 200°F (93°C) Max |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2 |
Current price of 3M 9088 4" X 8.625"-25 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE POLYETHYLENE CLR 3"X 36YDS
TAPE DBL COATED CLEAR 1"X 1" 5PK
TAPE DBL COATED 1 1/2"X 5" 25/PK
RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 8SIP
260-N-T-10-H-1024-R-HV-1-S-SF-2-N
2.0" DIA INCREMENTAL ENCODER 1/2
DC DC CONVERTER 5V -5V 1W
TAPE DBL COATED 4"X 8 5/8" 25/RL