
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Mini-Com® |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Style: | Single Gang |
| Type: | Faceplate |
| Number of Ports: | 4 |
| Port Direction: | Straight |
| Color: | Gray |
| Features: | Label Cover/Holder with Labels, Mounting Hardware |
| For Use With/Related Products: | Mini-Com® Series (Flat, Sloped, Sloped Recessed or Blank) |
| Length: | 4.500" (114.30mm) |
| Width: | 2.748" (69.80mm) |
| Depth: | 0.756" (19.20mm) |
| Material: | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Material Flammability Rating: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of UICFP4IG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FACEPLATE SNGL GANG 4PORT IVORY
FACEPLATE DBL GANG 4PORT WHITE
MOD BOX SMD 2PORT IVORY
D FLIP-FLOP, ALS SERIES TTL
ASSEMBLY PATCH CORD CAT 6A
30MM SEL 3POS KEY 2WAY-SPR 4NO
FACEPLATE SNGL GANG 4PORT GRAY