
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 15 V |
| Tolerance: | ±2% |
| Power - Max: | 500 mW |
| Impedance (Max) (Zzt): | 15 Ohms |
| Current - Reverse Leakage @ Vr: | 50 nA @ 10.5 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: | 1.1 V @ 100 mA |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SC-90, SOD-323F |
| Supplier Device Package: | SOD-323F |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 | ||
| 6000 | ||
| 15000 | ||
| 30000 | ||
| 75000 | ||
| 150000 |
Current price of TDZ15J,115 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD123
DIODE ZENER 8.2V 500MW MICROMELF
DIODE ZENER 8.2V 1.25W DO214AC
XTAL OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS
DIODE ZENER 15V 500MW SOD323F
CONN PLG HSG MALE 3POS INLINE
BOOK: 30 ARDUINO PROJECTS