
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQW15 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 19 nH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 370 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 270mOhm Max |
| Q @ Freq: | 25 @ 250MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 4.5GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 | ||
| 30000 | ||
| 50000 | ||
| 100000 |
Current price of LQW15AN19NJ00D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 68UH 5.5A 79.5 MOHM
FIXED IND 120NH 300MA 650 MOHM
FIXED IND 620NH 290MA 1.75 OHM
FIXED IND 19NH 370MA 270 MOHM
VARISTOR 1KV 6KA DISC 14MM
CRYSTAL 24.5535MHZ 4PF SMD
DC DC CONVERTER 24V 100W