IDT79RC32V333-150DH
Description
IC MPU INTERPRISE 150MHZ 208QFP
DataSheet
IDT79RC32V333-150DH PDF
Type Description
Series:Interprise™
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Core Processor:MIPS-II
Number of Cores/Bus Width:1 Core, 32-Bit
Speed:150MHz
Co-Processors/DSP:-
RAM Controllers:SDRAM
Graphics Acceleration:No
Display & Interface Controllers:-
Ethernet:-
SATA:-
USB:-
Voltage - I/O:3.3V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)